14 травня
о 15:00 за київським часом
3D-друк: унікальні можливості для виробників
Безплатний вебінар від Infomir 3D Printing. Розповімо, що таке 3D-друк, які бувають технології і як ними користуються виробники, стартапи та медики. Учасники зможуть поставити будь-які запитання, найактивніші отримають сертифікати на 500 грн.
Ведучий вебінару:
Андрій Летницький
Менеджер проєкту Infomir 3D Printing
Розповімо все, що треба знати про 3D-друк
На вебінарі ви дізнаєтеся:
- Що таке 3D-друк і як його застосовують виробники.
- Для яких завдань використовують промислові та побутові принтери.
- Як вибрати між FDM, SLS, MJF та іншими технологіями друку.
- На що здатні принтери Multi Jet Fusion.
- Унікальні властивості матеріалів TPU, PP та PA12.
- Розбір реального кейса, спілкування з представником української компанії «Елватех», що співпрацює з Infomir 3D Printing.
Кому буде корисно
-
Виробники
На практиці переконаються, що за допомогою 3D-друку можна запустити дрібносерійне виробництво та швидко перевірити дизайн виробів без витрат на прес-форму
-
Медицина
Дізнайтеся, як 3D-друк допомагає створювати біонічні протези, ортопедичні устілки, елайнери й ортези.
-
Стартапи
З’ясуйте, як економно розпочати дрібносерійне виробництво продукту для тестів, презентацій,виставок та продажу, не використовуючи метод лиття.
-
Спорт та авто
Переконайтеся, що 3D-друк використовують для виробництва сучасного захисного спорядження, обладнання та деталей для тюнінгу авто.
Ведучі вебінару
-
Менеджер проєкту
Андрій Летницький
Знає, як 3D-друк допомагає стартапам робити функційні прототипи й залучати інвестиції, виробникам — створювати нові продукти й уникати проблем з прес-формами, медикам — рятувати пацієнтів і забезпечувати персонал обладнанням.
-
Проєктний менеджер в «Елватех»
Олександр Сосюк
«Елватех» — компанія, що більше 30 років працює у сфері аналітичного приладобудування, а саме РФА спектрометрів. Випущену продукцію використовують для аналітичного контролю на промислових підприємствах, у дослідницьких установах та в лабораторіях. Прилади «Елватех» допомагають удосконалювати технологічні процеси, підвищити якість виготовленої продукції та розробляти нові передові матеріали.
Лабораторний стенд для ручного РФА
Лабораторний стенд для ручного рентгенофлуоресцентного аналізатора (РФА) — це прилад, що прискорює та спрощує аналіз складу різноманітних матеріалів: металів, сплавів, руди, ґрунтів та дорогоцінних металів. Для високоточної роботи пристрою у конструкції використовуються деталі, надруковані на промисловій лінії 3D-друку HP Jet Fusion 5210.
Ставте ведучим будь-які запитання
Під час трансляції ви зможете поставити будь-які запитання про технологію, матеріал, вартість, подальше оброблення деталей та доставку. Ведучий розповість, як застосувати друк у вашому стартапі, як розраховується ціна і в які терміни ми друкуємо замовлення.
Щоб поставити запитання, можна ввімкнути камеру і мікрофон, або надіслати своє запитання в чат Zoom-конференції.
Активні глядачі отримають сертифікати на 500 грн.
Чим більше ви поставите запитань, тим вищий шанс отримати сертифікат на 500 грн. На попередньому вебінарі його дістали п’ятеро учасників.
Сертифікат можна використовувати для замовлення друку в Infomir 3D Printing.
Про Infomir 3D Printing
Infomir 3D Printing — проєкт української IT-компанії Infomir. Виробники, стартапи, медики та студії 3D-друку замовляють у нас прототипи та готові вироби.
Наша лінія HP Jet Fusion 5210 швидко впорається з тим, що іншими способами виробництва зробити неможливо, чи потребує надто багато часу.
Для друку ми використовуємо поліамідний порошок HP PA 12, поліпропілен (PP) та термопластичний поліуретан (TPU). Матеріали стійкі проти ультрафіолету, мастил, бензину й лужних середовищ. Готові вироби майже не вбирають води та зберігають міцність, навіть якщо тривалий час працюють просто неба.