Зразки виробів

Демобокс — набір виробів, надрукованих за технологією Multi Jet Fusion. В нього входять прототипи, корпуси, рухомі деталі, анатомічні моделі, фігурки та брелоки.


Усі деталі створено з поліаміду HP PA 12. Ви зможете перевірити їхню міцність, поруватість, стійкість до води, низьких і високих температур. Демобокс — це нагода зробити тестування тривимірного друку та зрозуміти, чи підходить технологія Multi Jet Fusion для вашого проекту.

Вартість демонстраційного набору — 500 грн. За попереднім замовленням Infomir формує та відправляє демобокс по Україні Новою поштою.

Перевірте технологію та матеріал

  • Пізнайте можливості Infomir 3D Printing

    Набір зразків допоможе зрозуміти, з якими завданнями справляється наша лінія HP Jet Fusion 5210.

  • Переконайтеся в точності друку

    Ви переконаєтеся, що деталізація та допуски виробів підходять для вашого проекту.

  • Випробуйте поліамід HP PA 12

    Оцініть, наскільки вироби міцні, стійкі до навантажень, води та температури.

Набір містить вироби з 5 галузей

Ми регулярно оновлюємо демонстраційний набір. Він завжди містить 7–10 виробів для різних сфер застосування:

  • Прототипи

    Робочі зразки деталей і готових виробів з якісним фінішним обробленням.

  • Корпуси пристроїв

    Збірні корпуси електронних пристроїв для контрольного збирання та застосування в готових продуктах.

  • Частини механізмів

    Робочі елементи виробів: шестерні, кріплення, трубки та шарнірні з’єднання.

  • Медичні вироби

    Моделі суглобів, щелеп та інших органів, респіратори, перехідники для апаратів ШВЛ та інше медичне обладнання.

  • Фігурки та брелоки

    Сувеніри, фігурки персонажів, брелоки з деталізованими логотипами та написами. Якість оброблення не поступається литтю.

Тестові моделі для 3D-принтера вироби допоможуть ухвалити рішення

Тестові моделі для 3D-принтера вироби допоможуть ухвалити рішення

  • Виробникам

    Корпуси, прототипи і механізми допомагають оцінити деталізацію та збірність виробів, надрукованих за технологією MJF.

  • Медикам

    Анатомічні моделі показують, наскільки точно технологія MJF відтворює органи людини. Клініки переконуються, що поліамід міцніший за кістки і підходить для планування операцій.

  • Студії 3D-друку

    Набір зразків демонструє, що лінія HP Jet Fusion 5210 допоможе студіям виконувати замовлення з будь-якої сфери — від архітектури до медицини.

  • Стартапи

    Якість фінішного оброблення та фарбування покаже, що надруковані в нас прототипи підходять для демонстрації на виставках і презентацій інвесторам.

  • Архітектори

    Архітекторам Деталізація виробів з тонкими елементами допоможе переконатися, що MJF-друк підходить для складних архітектурних моделей і зменшує частку ручної праці в студії.

Часті питання

  • Які хімічні речовини витримує TPU?

    TPU має гарну стійкість до безлічі хімічних реагентів, включаючи мастила, розчинники та деякі кислоти. Це робить його придатним для використання у виробництвах, де потрібна висока хімічна стійкість.

  • Які переваги використання TPU у створенні функціональних деталей?

    Використання TPU дозволяє створювати зносостійкі та довговічні вироби, стійкі до механічних навантажень. Це робить TPU ідеальним вибором для виробництва функціональних деталей, які застосовуються в умовах високих навантажень та вимогливих середовищ.

  • У яких галузях застосовують TPU?

    TPU широко використовується в автомобільній промисловості, медицині, виготовленні взуття та інших промислових галузях. Наприклад, в автомобілебудуванні з нього виготовляють гнучкі та довговічні деталі: ущільнювачі та гнучкі труби. У медицині — ортопедичні устілки та протези, а у взуттєвій промисловості — комфортні устілки та підошви.

  • Що таке TPU, і які особливості він має для 3D-друку?

    TPU (термопластичний поліуретан) — це порошок, який використовується у промислових 3D-принтерах. Наприклад, на HP Jet Fusion 5210 для створення виробів, що відрізняються високою міцністю, довговічністю та хімічною стійкістю. Матеріал дозволяє контролювати жорсткість виробів, що робить його універсальним вибором для багатьох галузей промисловості.

  • Чим поліпропілен PP відрізняється від поліаміду HP PA 12?

    У поліаміду та поліпропілену багато загальних фізичних властивостей, але є й деякі відмінності:

    • Температура плавлення порошку PA 12 становить 187 °С, а PP — 138 °С
    • Об’ємна щільність порошку PA 12 дорівнює 1,01 г/см3, а PP — 0,34 г/см³ (вироби з поліпропілену легші за вироби з поліаміду)
    • Твердість (по Shore D) поліаміду становить 80, а поліпропілену — 68 (вироби з поліаміду міцніші)

    Детальнішу інформацію про поліамід та поліпропілен ви можете знайти в таблиці порівняння.

  • Чим термопластичний поліуретан TPU відрізняється від поліаміду HP PA 12?

    Поліамід і термопластичний поліуретан однаково реагують на вплив хімічних речовин, вологи, випромінювання. Однак у цих матеріалів є і деякі відмінності:

    • Температура плавлення порошку PA 12 становить 187 °С, а TPU — 192 °С
    • Розмір часток порошку PA 12 становить 60 мкм, а TPU — 100 мкм (роздільна здатність друку з поліаміду вище, отже з нього можна надрукувати більш деталізовані вироби)
    • З поліаміду можна друкувати лише тверді вироби, які не змінюють форму. Властивості TPU дають змогу створювати гнучкі вироби та регулювати ступінь їхньої гнучкості залежно від завдань замовника.

    Більш детальну інформацію про поліамід і термопластичний поліуретан ви можете знайти в таблиці порівняння.

  • Які матеріали ви використовуєте для друкування прототипів?

    Які матеріали ви використовуєте для друку прототипів? ▼

    Ми друкуємо вироби з фірмових матеріалів від Hewlett Packard: поліаміду HP PA 12, поліпропілену (PP) та термопластичного поліуретану (TPU). Всі вони міцніші та стійкіші до хімічних впливів, ніж ABS та фотополімери.

    ABS-пластик плавиться за температури 105 °C. Аналогічний показник у HP PA 12 становить 187 °C, у PP — 138 °C, а у TPU — 192 °C. Всі перелічені матеріали стійкі до навантажень та вібрацій, впливу хімічних речовин та води. Їх використовують в автомобілебудівній, промисловій, медичній та інших сферах.

    Міцність виробу залежить не тільки від матеріалу, а й від товщини стінок. Щоб отримати найкращий результат, дотримуйтесь наших рекомендацій щодо підготовки моделей до друку з HP PA 12, PP та TPU.

  • Які сертифікати безпеки має матеріал друку PA 12?

    Ми гарантуємо, що надруковані вироби безпечні. У поліаміді PA 12 немає важких металів, фталатів чи бісфенолу А; з нього друкують навіть іграшки.

    Поліамід PA 12 відповідає європейським і американським вимогам щодо біосумісності й пожежної безпеки.

  • З якого матеріалу ви друкуєте вироби?

    Для друку на лінії HP Jet Fusion 5210 використовують три матеріали: поліамід HP PA 12, поліпропілен (PP) та термопластичний поліуретан (TPU).

    HP PA 12 витримує фізичні навантаження та вібрації, стійкий до впливу низьких та високих температур: вироби зберігають властивості та форму у температурному діапазоні від −50 °C до 150 °C. Температура плавлення HP PA 12 становить 187 °C (для порівняння, у ABS-пластика цей показник 105 °C). Цей матеріал використовують в автомобільній та аерокосмічній сферах. Докладніше про поліамід PA 12 — в документі Hewlett Packard.

    PP — оптимальне вирішення для друку легких виробів, стійких до впливу хімічних речовин та води. Об’ємна щільність порошку поліпропілену становить 0,34 г/см³, що майже втричі менше, ніж у поліаміду (1,01 г/см³). Завдяки цьому вироби з поліпропілену легкі. Матеріал підходить для друку корпусів пристроїв, автомобільних деталей, прототипів та інших виробів.

    TPU — матеріал, що дає змогу друкувати гнучкі вироби (цей показник можна регулювати залежно від завдань замовника). Термопластичний поліуретан також стійкий до дії вологи та хімії, температура плавлення порошку становить 192 °C. Матеріал використовують у легкій та автомобільній промисловості, медицині, електроніці та інших сферах.

    При виборі матеріалу врахуйте, що на міцність виробу впливають особливості конструкції та товщина стінок. Виконуйте наші рекомендації щодо підготовки моделей до друку з HP PA 12, PP і TPU, щоб розробити оптимальну модель виробу.

  • Чим поліамід HP PA 12 відрізняється від ABS і фотополімерів?

    Ми друкуємо вироби з фірмового поліаміду від Hewlett Packard. Матеріал HP PA 12 міцніший і стійкіший до хімічного впливу, ніж ABS і фотополімери.

    ABS-пластик плавиться за температури 105 °C, HP PA 12 — за температури 187 °C. Поліамід стійкий до навантажень і вібрацій, його використовують в аерокосмічній та автомобільній сферах.

    Міцність виробу залежить не тільки від матеріалу, а й від товщини стінок. Щоб досягти ліпшого результату, дотримуйтеся наших рекомендацій щодо підготування моделей до друку.
    Докладніше про поліамід PA 12 — у специфікації Hewlett Packard.

Як замовити друк на 3D-принтері

  • 1. Завантажте свою 3D-модель
  • 2. Вкажіть кількість і колір
  • 3. Оплатіть замовлення
  • 4. Ми друкуємо виріб
  • 5. Надсилаємо службою доставки